O firmie

Euromex Sp. z o.o.

Firma Euromex Sp. z o.o. z siedzibą w Szczucinie to solidny partner w biznesie, który zapewnia w swojej ofercie kompleksową obsługę
klientów przemysłowych, instytucjonalnych oraz detalicznych w zakresie środków smarnych, płynów eksploatacyjnych, oraz pozostałych akcesoriów motoryzacyjnych. Wykwalifikowany personel, najwyższa jakość obsługi, terminowość, elastyczność współpracy, to tylko niektóre z atutów naszej firmy.

biznes_negocjacje_02

EUROMEX Sp. z o.o. to również producent wysokiej klasy opakowań z tworzyw sztucznych o nowoczesnym wzornictwie, wytwarzanych w oparciu o technologię wytłaczania z rozdmuchem oraz wtrysku. Firma oferuje całą gamę opakowań począwszy od tych z najmniejszą pojemnością – butelka 0,6L, 1L, kanistry 4L, 5L oraz te o największej pojemności 10, 20 i 30 litrów.

Nasze bezpośrednie kontakty z wiodącymi firmami europejskimi w zakresie obróbki plastycznej tworzyw sztucznych oraz wzmożona aktywności w dziedzinie poznania nowych trendów technologicznych zaowocowały sporym doświadczeniem oraz wprowadzonymi udoskonaleniami w procesie przetwarzania tworzyw sztucznych. Rozwojowi firmy towarzyszyła rozbudowa oraz modernizacja parku maszynowego. Pozwoliło to na podniesienie jakości produktów i zwiększenie wydajności. Efektem tych działań są produkty o atrakcyjnych cenach i wysokiej jakości.

 

Jakość
Doświadczenie
Specjalizacja
Nowoczesność